Rodzinne eksperymenty

poniedziałek 20 listopada 2017
  • Rodzinny Poranek Eksperymentalny odbędzie się w Starochorzowskim Domu Kultury (fot. mat. organizatora)
    Rodzinny Poranek Eksperymentalny odbędzie się w Starochorzowskim Domu Kultury (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 25 listopada 2017
Gdzie: Chorzów
Rodzinny Poranek Eksperymentalny to propozycja dla wszystkich fanów nauki. Przez dwie godziny, dzięki doświadczeniom i eksperymentom, będziecie odkrywać tajemnice świata.

25 listopada w Starochorzowskim Centrum Kultury czekać Was będzie wybuchowe przedpołudnie. O godz. 10 rozpoczną się warsztaty szalonych naukowców, na których zbadacie fizyczne i chemiczne zjawiska oraz rozwiążecie niejedną zagadkę natury. „Rodzinny poranek eksperymentalny” dedykowany jest dzieciom z opiekunami.

Bilety w cenie 5 zł. Informacje i rezerwacja miejsc: 32 247 39 58, mail:barbara@chck.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wspominacie z sentymentem niektóre książki z Waszego dzieciństwa? Macie na regałach pożółkłe, zaczytane wydania, które nie interesują dzieci i wnuków? Wydawnictwo Wilga postanowiło przywrócić życie leciwym opowieściom klasyków i nadać im świeży, współczesny wygląd.

Klasyka literatury dla dzieci kojarzy mi się głównie z hipermarketami i tanimi książeczkami, w których nieprzemyślana, kiczowata ilustracja przeplatana jest oklepanym tekstem znanego wszystkim wierszyka. Może to przez sentyment, te „Lokomotywy” i nieudolne wariacje na temat „Czerwonego Kapturka” wciąż są kupowane?

Następnym razem, gdy zapragniecie pokazać dzieciom fragment własnego czytelniczego dzieciństwa sięgnijcie po „Serię z Niezapominajką”, w której pojawiają się niezapomniani klasycy polskiej literatury, często goszczący w kanonie lektur szkolnych. 

Zapraszamy Was na krótki przegląd książek, które ukazały się dotychczas w serii:

Pokaż dzieciom książki swojego dzieciństwa