Poranek w Hollywood

środa 22 listopada 2017
  • "Figlarze lecą do Los Angeles" to spektakl, który zobaczycie w SCK Park Tradycji (fot. mat. organizatora)
    "Figlarze lecą do Los Angeles" to spektakl, który zobaczycie w SCK Park Tradycji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 26 listopada 2017
Poranki Teatralne w Parku Tradycji to cykl spektakli dla najmłodszych. Na najbliższym teatralnym spotkaniu Fabryka Kultury zabierze widzów do stolicy światowego kina.

26 listopada o godz. 11 w SCK Park Tradycji pojawią się Figlarze, którzy zabiorą Was ze sobą w podróż do Los Angeles. Kogo spotkają w stolicy kina? Do jakich filmów uda im się dostać?

„Figlarze lecą do Los Angeles” to spektakl interaktywny. Na widzów czeka wiele zagadek m.in. odgadywanie sławnych postaci.

Bilety w cenie 13 zł można zakupić on-line.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wspominacie z sentymentem niektóre książki z Waszego dzieciństwa? Macie na regałach pożółkłe, zaczytane wydania, które nie interesują dzieci i wnuków? Wydawnictwo Wilga postanowiło przywrócić życie leciwym opowieściom klasyków i nadać im świeży, współczesny wygląd.

Klasyka literatury dla dzieci kojarzy mi się głównie z hipermarketami i tanimi książeczkami, w których nieprzemyślana, kiczowata ilustracja przeplatana jest oklepanym tekstem znanego wszystkim wierszyka. Może to przez sentyment, te „Lokomotywy” i nieudolne wariacje na temat „Czerwonego Kapturka” wciąż są kupowane?

Następnym razem, gdy zapragniecie pokazać dzieciom fragment własnego czytelniczego dzieciństwa sięgnijcie po „Serię z Niezapominajką”, w której pojawiają się niezapomniani klasycy polskiej literatury, często goszczący w kanonie lektur szkolnych. 

Zapraszamy Was na krótki przegląd książek, które ukazały się dotychczas w serii:

Pokaż dzieciom książki swojego dzieciństwa