Świąteczne ciężarówki Coca-Coli ruszają w trasę. Śląsk na wielki finał

poniedziałek 18 grudnia 2017
  • Charakterystyczna, świąteczna ciężarówka Coca-Coli przyjedzie na Śląsk (fot. mat. prasowe)
    Charakterystyczna, świąteczna ciężarówka Coca-Coli przyjedzie na Śląsk (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • poniedziałek 18 grudnia 2017
  • piątek 22 grudnia 2017
Gdzie: Jaworzno Bytom
Gdy w telewizji pojawiają się reklamy z czerwonymi ciężarówkami Coca-Coli dla wielu osób to znak, że „coraz bliżej święta”. Niebawem słynne ciężarówki będzie można zobaczyć także na żywo. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji.

W trasę po Polsce ciężarówki wyruszają 2 grudnia, ale do naszego regionu dotrą przed samymi świętami. 18 grudnia zaparkują na rynku w Jaworznie, a 22 grudnia na rynku w Bytomiu, gdzie zaplanowano wielki finał trasy.

Ciężarówki przywiozą ze sobą mnóstwo atrakcji. Podczas imprez będzie można zamówić sobie personalizowaną puszkę, odwiedzić Baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem, wziąć udział w wirtualnej przejażdżce saniami Św. Mikołaja, skorzystać z gifbudki oraz fabryki upominków i ozdób świątecznych, a także spróbować sił w wielu konkursach, grach i zabawach.

W Bytomiu przewidziano dodatkowe atrakcje. Zaparkuje tutaj nie jedna, jak w innych miastach, ale aż dwie ciężarówki, a Cleo i Young Stadium Club zagrają koncert. Oprócz tego będzie można się spotkać z gwiazdami internetu: Maffashion, Abstrachuje.TV i Rezigiuszem.

W obu miastach naszego regionu ciężarówki pojawią się o godz. 15. W Jaworznie impreza potrwa do godz. 20, a w Bytomiu do 21.

Kategoria: Wydarzenia