Mikołajkowa Parada i moc atrakcji dla dzieci

czwartek 30 listopada 2017
  • Parada Rowerowych Mikołajów wyruszy w niedzielę o godz. 15 z os. Karolina na Plac Baczyńskiego (fot. Michał Janusiński)
    Parada Rowerowych Mikołajów wyruszy w niedzielę o godz. 15 z os. Karolina na Plac Baczyńskiego (fot. Michał Janusiński)
Kiedy: 
  • niedziela 3 grudnia 2017
Gdzie: Tychy
W niedzielę 3 grudnia na Placu Baczyńskiego odbędą się Miejskie Mikołajki. W programie: świąteczne warsztaty plastyczne, spektakl, parada rowerowa i oczywiście spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami.

Impreza rozpocznie w Pasażu Kultury Andromeda. O godz. 15 odbędzie się spektakl z  animacjami pt. „Bajka o Kolorach w poszukiwaniu Mikołaja”, o godz. 16 będzie można wziąć udział w świątecznych warsztatach plastycznych: tworzeniu bombek choinkowych, kartek świątecznych oraz innych ozdób. Przez cały czas trwania imprezy (godz. 15-19) będzie można kupić świąteczne wyroby stworzone przez podopiecznych tyskich NGO podczas trwającego kiermaszu świątecznego. Spotkanie z Mikołajem zaplanowano na godzinę 17.30 na Placu Baczyńskiego.  Będzie można m.in. zrobić sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem i jego pomocnikami. Godzinę później, o 18.30 na Placu pojawią się elfy i szczudlarze w programie interaktywnym „Elfy u Mikołaja”. W godz. 15 z rynku na os. Karolina na Plac Baczyńskiego wyruszy Parada Rowerowych Mikołajów. Oprócz tego na wszystkich obecnych tego dnia na placu czekać będzie wiele innych atrakcji: DJ, kolejka szynowa, karuzela łańcuchowa oraz fotobudka z możliwością zrobienia darmowego pamiątkowego zdjęcia.

Kategoria: Wydarzenia