Mikołaj nie dzieli na lepszych i gorszych

poniedziałek 4 grudnia 2017
  • Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 6 grudnia o godz. 17.30 w Katowicach przy ul. Niskiej 6 (fot. pixabay)
    Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 6 grudnia o godz. 17.30 w Katowicach przy ul. Niskiej 6 (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • środa 6 grudnia 2017
Gdzie: Katowice
W Katowicach powstało miejsce, gdzie dzieci pełnosprawne razem z niepełnosprawnymi spędzają czas na zabawach, grach i psotach. 6 grudnia odbędzie się tu spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Katowice, ul. Niska 6 - w tym miejscu na co dzień funkcjonuje przedszkole niepubliczne, jednak po godzinach zamienia się ono w placówkę integracyjną, gdzie spędzają czas dzieci w pełni sprawne z niepełnosprawnymi. - Żyjemy w czasach gdzie wyklucza się drugiego człowieka, gdy jest odrobinę inny niż my, u nas jest miejsce gdzie każdy może przyjść i dostać bezwarunkową akceptację, może pobawić się, spędzić urodziny czy inne ważne wydarzenie i to wszystko bezpłatnie – mówi Karolina Karlik założycielka Stowarzyszenia Się Bawię Się.

6 grudnia o godz. 17.30 odbędzie się tu spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wystarczy, że rodzice przyniosą podpisane prezenty dla swoich pociech, a starszy Pan w czerwonym stroju, z długą siwą brodą mu go wręczy. Nie zabraknie zabaw, konkursów i ciepłej, świątecznej atmosfery.

Spotkanie jest bezpłatne. Należy wcześniej zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem tel.  511 572 997 lub przez profil stowarzyszenia Się Bawię Się na Fb:

Kategoria: Wydarzenia