Mikołaj w ASP

wtorek 5 grudnia 2017
  • 10 grudnia w Akademii Sztuk Pięknych odbędą się warsztaty świąteczne (fot. mat. organizatora)
    10 grudnia w Akademii Sztuk Pięknych odbędą się warsztaty świąteczne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 10 grudnia 2017
Gdzie: Katowice
Leśne girlandy, Ozdobne wieńce, Świąteczne kółko-krzyżyk, Kule śniegule, Choinkowe moduły czy Witrażowe lampiony - na warsztaty o takich tytułach zaprasza Akademia Sztuk Pięknych. Nie zabraknie elfów, śniegu i oczywiście Świętego Mikołaja.

W budynku przy ul. Raciborskiej 50 w Katowicach, pod okiem zręcznych elfów, będzie można własnoręcznie wykonać rozmaite gadżety i podarunki świąteczne, sprawiając tym radość sobie lub najbliższym. Restauracja ASP zamieni się w prawdziwą reniferową pasiekę, gdzie na uczestników wydarzenia będzie czekać lemoniada i „coś na ząb”. Mikołajkowe będą także biblioteka i kino. W bibliotece zaplanowano wernisaż wystawy „Koła w przestrzeni” oraz premierę książki „Alfabet Sztuki Dziecka” w ramach projektu Future Artist. W tym dniu będzie można otrzymać książki i kalendarze! W kinie zostaną zaprezentowane projekcje z „Antologii Polskiej Animacji dla dzieci” Polskiego Instytutu Audiowizualnego, ze zbiorów Biblioteki ASP w Katowicach. Będzie także możliwość sfotografowania się ze Świętym Mikołajem w fotobudce.

To wszystko bezpłatnie 10 grudnia. Warsztaty będą odbywać się w godz. 11-15.

Szczegóły znajdują się na stronie asp.katowice.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę