Świąteczne anioły

poniedziałek 11 grudnia 2017
  • Na warsztatach w Piaskownicy Kulturalnej będzie można stworzyć gipsowe anioły, które ozdobią dom na święta (fot. pixabay)
    Na warsztatach w Piaskownicy Kulturalnej będzie można stworzyć gipsowe anioły, które ozdobią dom na święta (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 16 grudnia 2017
Gdzie: Sosnowiec
Rodzinne warsztaty świąteczne to wyjątkowy czas na wspólną zabawę i twórcze działanie. Pokażmy dzieciom, że święta to nie tylko czas intensywnych porządków i zakupów, ale także wspólne tworzenie pełne ciepła i pozytywnych emocji.

Warsztaty tworzenia gipsowych aniołów odbędą się w sobotę 16 grudnia o godz. 15.30 w Piaskownicy Kulturalnej (Sosnowiec, ul. Dekerta 6). Duże, przestrzenne figury aniołów idealnie pomogą stworzyć w domu świąteczny klimat (wykonane prace będzie można zabrać ze sobą do domu).

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy pod adresem: biuro@piaskownicakulturalna.pl lub tel. 519 153 291.

Koszt zajęć: opiekun z dzieckiem - 50 zł, opiekun z dwójką dzieci - 75 zł.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę