Poszukiwania świątecznej gwiazdy

czwartek 14 grudnia 2017
  • Spektakl pt. "W poszukiwaniu świątecznej gwiazdy" zostanie odegrany dwukrotnie: o godz. 11 i 13 (fot. pixabay)
    Spektakl pt. "W poszukiwaniu świątecznej gwiazdy" zostanie odegrany dwukrotnie: o godz. 11 i 13 (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 16 grudnia 2017
Gdzie: Mikołów
Święty Mikołaj, elfy, bożonarodzeniowa gwiazda, moc przygód i zabawnych perypetii, a także ważne, świąteczne przesłanie – tak będzie wyglądało sobotnie spotkanie z teatrzykiem.

Na polecenie Świętego Mikołaja dwójka elfów wyruszy do lasu, aby odnaleźć gwiazdkę, która straciła swoją moc i spadła na ziemię. Bez niej święta Bożego Narodzenia nie będą mogły się odbyć, dlatego widzowie spektaklu pt. „W poszukiwaniu świątecznej gwiazdy” wezmą udział właśnie w tych poszukiwaniach. Bohaterów czekają po drodze zabawne, a także niebezpieczne przygody, które będą uczyć, czym jest prawdziwa przyjaźń i jak ważne są wspólne chwile z rodziną i najbliższymi.  

W przedstawieniu wykorzystane są znane wszystkim dzieciom piosenki oraz autorskie utwory śpiewane na żywo. Scenariusz powstał w oparciu o współpracę ze scenarzystami szkoły Andrzeja Wajdy w Warszawie oraz wydziału scenariopisarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Teatrzyk pt. „W poszukiwaniu świątecznej gwiazdy” odbędzie się 16 grudnia w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Przedstawienie zostanie odegrane dwukrotnie: o godz. 11 i 13. Wstęp wolny!

 

Kategoria: Wydarzenia