Królestwo Muzyki w Pałacu

poniedziałek 15 stycznia 2018
  • W Pałacu w Rybnej odbywać się będą cykliczne koncerty muzyki klasycznej z cyklu Rybna Dzieciom (fot. mat. organizatora)
    W Pałacu w Rybnej odbywać się będą cykliczne koncerty muzyki klasycznej z cyklu Rybna Dzieciom (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 21 stycznia 2018
W niedzielę, 21 stycznia, rozpocznie się całoroczny cykl koncertów Rybna Dzieciom 2018. Wspaniałe utwory, znakomici wykonawcy, opowieści o muzyce i warsztaty plastyczne - wszystko dla tych, którzy cenią piękno i twórczy sposób spędzania czasu.

Pałac w Rybnej będzie otwarty dla najmłodszych przez cały rok, zapraszając na 10 spotkań z muzyką, wprowadzających w świat piękna i pasji – słuchanie i wykonywanie muzyki jednocześnie - śpiewem, tańcem - sztuką.

Pierwszy z serii koncertów odbędzie się w niedzielę 21 stycznia o godz. 11. Będzie to koncert kameralny pt. „Pstrąg” w wykonaniu kwintetu fortepianowego Franciszka Schuberta. Zagrają Marcin Sikorski, Kwartet Akademos i Łukasz Bebłot. Koncert poprowadzi Aleksandra Batog.

W tym dniu odbędą się także warsztaty artystyczne oparte na motywach plastycznych i historycznych związanych z Pałacem w Rybnej: niezwykłe kolory podwodnego świata, herby i pieczęcie z Pałacu w Rybnej.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w recepcji Pałacu bezpośrednio przed koncertem.

Pałac w Rybnej mieści się przy ul. Powstańców Warszawskich 90 w Tarnowskich Górach.

 

Kategoria: Wydarzenia