Poleć w kosmos z Babroszkami!

czwartek 25 stycznia 2018
  • Spektakl pt. "Babroszki lecą w kosmos" w wykonaniu Teatru Trip (fot. mat. organizatora)
    Spektakl pt. "Babroszki lecą w kosmos" w wykonaniu Teatru Trip (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 17 lutego 2018
Gdzie: Tychy
Wraz z Teatrem TRIP zapraszamy Was w międzygalaktyczną podróż! Wybierzcie się z dzieciakami na podbój kosmosu i przeżyjcie niesamowite przygody… na Księżycu!

Zapraszamy na interaktywne przedstawienie, podczas którego najmłodsi widzowie tańczą i śpiewają wraz z aktorami. Spektakl to historia sympatycznych stworków - Babroszków, które pewnego dnia postanawiają wylecieć w kosmos. W podróż zabierają dzieci, a po awaryjnym lądowaniu na Księżycu przeżywają niesamwite przygody: muszą stawić czoło groźnemu Hrabiemu Robotowi i oswobodzić mieszkańców Moonowa spod jego władzy. W przedstawieniu wykorzystano motywy ze znanych filmów oraz bajek, co sprawia, że rodzice bawią się równie dobrze, jak ich pociechy. Przedstawienie zwraca uwagę na „inność”, podkreśla wartość tolerancji względem innych kultur.

Spektakl odbędzie się 17 lutego o godz. 16 w Teatrze Małym w Tychach (ul. ks. kard. Hlonda 1). Więcej informacji na stronie teatru. Bilety do nabycia w kasie Teatru Małego i na stronie www.ticketportal.pl.

Kategoria: Wydarzenia