Zacznij ferie z Lufcikiem

piątek 26 stycznia 2018
  • O jednym Utopcu, który nie lubił śniegu/ fot. mat. organizatora
    O jednym Utopcu, który nie lubił śniegu/ fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 27 stycznia 2018
Gdzie: Gliwice
Jak uczcić rozpoczęcie ferii? Można na przykład spotkać się z nielubiącym śniegu Utopcem, albo wziąć udział w warsztatach żonglerskich. Dobra zabawa i moc atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych wiekiem gwarantowane!

Pacynki, elementy musicalowe, kuglarskie i balet, połączone z edukacją najmłodszych? Taki miks zapewnia Lufcik na korbkę, który w przedstawieniu „O jednym Utopcu, który nie lubił śniegu” z powodzeniem łączy wiele form przekazu. Dzięki temu przedstawienie intryguje, zaciekawia, ale też uczy. Magiczny klimat śląskich legend to świetna okazja, by zgłębić wiedzę o regionie.

A jeśli komuś będzie mało atrakcji, może wziąć udział w niezwykłych warsztatach żonglerskich. Zajęcia, prowadzone przez doświadczonych artystów z Hapijama Fun Art ukierunkowane są na wspieranie rozwoju psycho-ruchowego oraz kształtowanie zachowań i poszerzanie kreatywności. 

Oba wydarzenia odbędą się Scenie Forum w Gliwicach, przy ul. Lipowej 1. Wstęp wolny. Więcej informacji pod linkiem https://www.facebook.com/events/317183275468098/

Kategoria: Wydarzenia