Spędź ferie pod wodą

środa 31 stycznia 2018
  • Wodne szaleństwa to świetna alternatywa wobec braku śniegu (fot. mat. Nemo Świat Rozrywki)
    Wodne szaleństwa to świetna alternatywa wobec braku śniegu (fot. mat. Nemo Świat Rozrywki)
Kiedy: 
  • poniedziałek 29 stycznia 2018 - niedziela 11 lutego 2018
Zimowe ferie pod znakiem tropików? Takie atrakcje oferuje najmłodszym mieszkańcom Dąbrowy Górniczej tamtejszy aquapark. Dla wszystkich maluchów wstęp jest bezpłatny, a dla ich opiekunów przygotowano specjalne zniżki.
Basen rekreacyjny, basen sportowy, jacuzzi i wodne zjeżdżalnie – to do dyspozycji mają dzieciaki, które odwiedzą Nemo – Świat rozrywki w czasie tegorocznej zimowej przerwy w nauce. Codziennie, przez dwie godziny, mogą one cieszyć się wodnym szaleństwem całkowicie za darmo. Dzięki temu mają szansę podszkolić swoje umiejętności i ciekawie spędzić czas. Od poniedziałku do niedzieli najmłodsi mogą przeżyć dreszczyk emocji zjeżdżając z TURBO zjeżdżalni, a w każdą niedzielę wziąć udział w licznych grach i zabawach w wodzie z animatorem.
 
A jeśli komuś znudzi się ciepła woda w basenie, może wziąć udział w zajęciach Akademii Bilardowej Kids. Na sześciu nowoczesnych stołach bilardowych na ternie aquaparku licencjonowany instruktor Polskiego Związku Bilardowego prowadzi profesjonalny kurs gry w bilard i uczy dzieci bilardowych trików. Ponadto czeka na nie gra w kręgle w promocyjnych cenach.
 
Szczegóły oferty aquaparku można znaleźć na jego stronie internetowej
 
Kategoria: Wydarzenia