Teatr Czarnego Tła za pół ceny

czwartek 22 lutego 2018
  • Spektakle Teatru Czarnego Tła wyróżniają się wyjątkową oprawą sceniczną (fot. Teatr Czarnego Tła)
    Spektakle Teatru Czarnego Tła wyróżniają się wyjątkową oprawą sceniczną (fot. Teatr Czarnego Tła)
Kiedy: 
  • sobota 10 marca 2018 - niedziela 11 marca 2018
Gdzie: Chorzów
Teatr Czarnego Tła to projekt niezwykły - zamiast skomplikowanej scenografii i rozbudowanych dialogów mamy czarne tło, specjalne światło i niezwykłe przeżycia. Na dodatek w marcu bilety dostępne będą za pół ceny.
Obniżka cen biletów związana jest z akcją „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" i dotyczy trzech spektakli wystawianych w weekend 10 i 11 marca. Będą to przedstawienia „Ale... cyrk...", „Black&White - magiczny koncert" oraz „Królowa - rock bajka". Wszystkie spektakle zrealizowane w magicznej konwencji „czarnego teatru", czyli techniki scenicznej polegającej na wykorzystaniu światła ultrafioletowego, które rozświetla lalki i rekwizyty, przenosząc widzów w nierealny świat. W czarnym teatrze lalki i kukły odgrywają kluczową rolę, ale jest to teraz zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nie ma w nim słów, więc praktycznie nie ma bariery wiekowej ani językowej.  
 
Spektakle odbędą się w siedzibie Teatru Czarnego Tła w Chorzowie przy ul. Poniatowskiego 6. Więcej informacji na stronie teatru.
Kategoria: Wydarzenia