Planszówki w bibliotece

środa 21 lutego 2018
  • Klub zaprasza najmłodszych miłośników planszówek (fot. mat. organizatora)
    Klub zaprasza najmłodszych miłośników planszówek (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 23 lutego 2018
  • wtorek 13 marca 2018
  • wtorek 20 marca 2018
Gdzie: Katowice
Gry planszowe przeżywają swój wielki powrót - popularne przed laty na chwilę oddały pole komputerom i smartfonom, ale znów coraz częściej wracają do łask. A grać można nie tylko w domowym zaciszu, ale na przykład w bibliotece.

Cykl stworzony przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Katwicach to seria spotkań gromadzących najmłodszych i nieco starszych miłośników gier planszowych. Ci, którzy dopiero wkraczają w ich świat mogą spotkać się w gronie rówieśników, wypracować podstawowe umiejętności społeczne i zdobyć nowych przyjaciół. Ci już nieco bardziej obeznani z planszą, kostką i pionkami uczą się nie tylko grać, ale i przegrywać, a także poszerzają wiedzę i zainteresowania.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny. Klub działa w filiach Biblioteki Miejskiej nr 19, 23 i 33. Więcej informacji znaleźć można na stronie biblioteki.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nie wiesz w co się bawić z dzieckiem? Zobacz nasze propozycje (fot. pixabay)

Z powodu pandemii koronawirusa zamknięto szkoły, przedszkola, żłobki, a także teatry, kina, muzea. Jak spędzić ten czas z dzieckiem? Zobaczcie nasze propozycje kreatywnych zabaw w domu.

W co się bawić - pomysły na wolny czas z dzieckiem