Giganci grają dla Świetlikowa

niedziela 25 lutego 2018
  • Koncert to idealne połączenie prawdziwej muzycznej uczty z pomocą nieuleczalnie chorym dzieciom (fot. mat. organizatora)
    Koncert to idealne połączenie prawdziwej muzycznej uczty z pomocą nieuleczalnie chorym dzieciom (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 23 marca 2018
Gdzie: Katowice
Spodek kolejny raz odleci - tym razem za sprawą koncertu, jaki przygotowuje Fundacja Śląskie Hospicjum dla dzieci Świetlikowo. To świetna okazja nie tylko do wyśmienitej zabawy, ale przede wszystkim do pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom.

Lista gwiazd, które wystąpią podczas koncertu jest naprawdę imponująca - wśród wykonawców pojawią się m.in. Miuosh, Kamil Bednarek, TSA (jeden z ostatnich koncertów z Markiem Piekarczykiem w składzie!), IRA, Sebastian Riedel z zespołem Cree oraz goście specjalni. Duża różnorodność muzyczna gwarantuje, że każdy znajdzie wśród playlisty coś dla siebie. Oprócz występów gwiazd przygotowano także ciekawe supporty (Rebelianci i Event Uriżen) oraz aukcję charytatywną. Cały dochód z licytacji oraz biletów na wydarzenie przekazany zostanie na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo, by pomóc jej opiekować się dziećmi dotkniętymi nieuleczalnymi chorobami oraz wspomóc budowę hospicjum stacjonarnego.

Koncert odbędzie się w piątek 23 marca o godz. 18.30 (supporty od 17.30) w katowickim Spodku. Sprzedaż biletów i szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia. Więcej informacji o Świetlikowie znajdziecie w naszym artykule.

Kategoria: Wydarzenia