Filmowy seans poprawi rodzinne relacje

środa 28 lutego 2018
  • Rodzinne warsztaty w kinie to połączenie przyjemnego z pożytecznym (fot. pixabay)
    Rodzinne warsztaty w kinie to połączenie przyjemnego z pożytecznym (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 17 marca 2018
Gdzie: Gliwice
Dla niektórych kino to wyłącznie rozrywka. Kino Studyjne Amok przekonuje jednak, że w parze z dobrą zabawą może też iść rozwój umiejętności wychowawczych i wsparcie dziecka. Wszystko za sprawą dobrze dobranych filmów i towarzyszących im warsztatów.

Projekt „Dobry czas z filmem i rodziną” udowadnia, że kino może pozytywnie wpłynąć na rodzicielstw i kontakty z dzieckiem. Po każdym wspólnym seansie filmowym przewidziane są spotkania, podczas których eksperci, w bezpiecznej atmosferze humoru i zabawy pomogą rodzicom jeszcze lepiej wywiązywać się ze swojej roli, a dzieciom rozwijać mądrość i poszerzać horyzonty.  Propozycja skierowana jest do dzieci w wieku od 9 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w Kinie Studyjnym Amok w Gliwicach, ul. Dolnych wałów 3, w sobotę 17 marca i godz. 11. Temat warsztatu: „Wojny domowe, czyli o tym, jak wychodzić z konfliktów bez przegranych". Bilety w cenie 10 zł (dzieci), 12 zł (rodzice), warsztaty w cennie 8 zł (dzieci), 8 zł (rodzice).

Obwiązują zapisy telefoniczne +32/238 25 01 lub mailowe biuro@amok.gliwice.pl

Szczegóły na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia