Wiosenne porządki w dziecięcej szafie

poniedziałek 5 marca 2018
  • Szafa Dzieciaka to idealne miejsce, by skompletować nową garderobę małym kosztem (fot. mat. organizatora)
    Szafa Dzieciaka to idealne miejsce, by skompletować nową garderobę małym kosztem (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 7 kwietnia 2018
Wiosenne porządki nie powinny ominąć również garderoby najmłodszych. A dla wszystkich za małych i niepotrzebnych ubranek, zabawek, książek, butów i innych dziecięcych gadżetów, znajdzie się miejsce w Szafie Dzieciaka – kolejna edycja tego wydarzenia już 7 kwietnia.

Dziecięcy szafing to świetna okazja do wymiany lub sprzedaży ubranek dla najmłodszych. Organizatorzy nie ograniczają jednak uczestników spotkania i zapraszają do ekologicznego pozbywania się także innych rzeczy potrzebnych maluchom. To świetna okazja nie tylko do przewietrzenia domowej szafy, ale też do uzupełnienia lub skompletowania letniej wyprawki – zaplanowanych jest ok. 80 stoisk, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Na najmłodszych czekać będzie też szereg atrakcji - seanse w kinie KADR, pokazy iluzji, zajęcia teatralne, zabawy, warsztaty artystyczne.

Wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia w godz. 10-16 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, przy pl. Wolności 1. Osoby chętne do wystawienia swoich stoisk mogą zgłaszać się do organizatorów od 6 marca. Szczegóły na stronie Pałacu. Regulamin szafingu

 

Kategoria: Wydarzenia