Jarmark Wielkanocny na bulwarach Czarnej Przemszy

wtorek 20 marca 2018
  • Będziński Jarmark Wielkanocny to świetna okazja do przedświątecznych zakupów (fot. mat. organizatora)
    Będziński Jarmark Wielkanocny to świetna okazja do przedświątecznych zakupów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 25 marca 2018
Gdzie: Będzin
Na bulwarach Czarnej Przemszy w Będzinie odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zakupu niebanalnych świątecznych ozdób i kartek z życzeniami. Będzie można również nauczyć się wypieku domowego chleba.
Jarmark odbędzie się 25 marca w godz. od 14 do 18 nad rzeką, naprzeciwko Urzędu Miejskiego. Oprócz straganów z wielkanocnymi ozdobami, atrakcją imprezy będzie świąteczne koło fortuny z nagrodami. Uczestnicy jarmarku będą mogli również nauczyć się wypieku chleba, a później spróbować domowego pieczywa. Będzie można także bezpłatnie wysłać kartki z życzeniami dla rodziny lub znajomych. 
Tego samego dnia w godz. od 8 do 18 przy budynku Urzędu Miejskiego zorganizowana zostanie zbiórka żywności dla potrzebujących. Zbierana będzie żywność z długim terminem ważności, m.in. mleko, mąka, cukier, makaron, ryż, olej, płatki kukurydziane, herbata, kawa, dżemy, słodycze, konserwy, bakalie, kasze, napoje, soki i przetwory. Zbiórka organizowana jest we współpracy z Caritas (Parafialny Oddział Syberka) oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Będzinie.
Kategoria: Wydarzenia