Spotkaj podróżniczkę Hanię i Nelę Małą Reporterkę

środa 21 marca 2018
  • Na Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie będzie można spotkać się z Nelą Małą Reporterką (fot. mat. wydarzenia na Fb)
    Na Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie będzie można spotkać się z Nelą Małą Reporterką (fot. mat. wydarzenia na Fb)
Kiedy: 
  • sobota 24 marca 2018
Gdzie: Katowice
Choć mają niewiele lat, mogą poszczycić się wieloma miejscami, miastami i zakątkami świata, w których były. Mali podróżnicy, bo właśnie o nich mowa, już w najbliższą sobotę pojawią się na katowickich targach turystyki.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zamieni się w sobotę w prawdziwy tygiel podróżniczo-kulturalny. Setki zaproszonych gości opowiedzą o swoich podróżach i związanych z nimi przygodach, a wszystkich zainteresowanych zarażać będą swoim zamiłowaniem do wypraw i poznawania świata. 

Najmłodszych zapewne zainteresują dwa spotkania - pierwsze dotyczyć będzie odkrywania uroków i tajemnic najbliższego otoczenia. O tym, co warto zobaczyć w naszym regionie, opowie Hania, której wyprawy śledzić można na stronie Podróże Hani. Wraz z rodzicami pojawiła się już na naszym portalu - a to za sprawą wyjątkowego przewodnika, który stworzyli. Sprawdźcie o jakie miejsca wzbogacili rodzinną mapę podróży.

Kolejnego młodego gościa targów raczej przedstawiać nie trzeba - to Nela Mała Reporterka, która w serii edukacyjnych programów telewizyjnych i bestsellerowych książek w przystępny i barwny sposób opowiada o odwiedzanych miejscach oraz przeżytych tam przygodach. W trakcie targów młoda podróżniczka będzie odpowiadać na pytania, podpisywać książki i pozować do zdjęć. 

Miejscem Międzynarodowych Targów Turystyki GLOBalnie  będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, Katowice.

Spotkanie z Hanią - godz.13, szczegóły tutaj.

spotkanie z Nelą - godz. 14, szczegóły tutaj.

Kategoria: Wydarzenia