Lany Poniedziałek w kinowej sali

poniedziałek 26 marca 2018
  • Lany Poniedziałek w kinie? Z zającem Maxem uda się podtrzymać świąteczną atmosferę (fot. mat. organizatora)
    Lany Poniedziałek w kinie? Z zającem Maxem uda się podtrzymać świąteczną atmosferę (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 2 kwietnia 2018
Gdzie: Katowice
W wielkanocny poniedziałek kino Kosmos zaprasza na seans Rodziny w kinie. W programie animacja „Zając Max ratuje Wielkanoc”, a wcześniej warsztaty plastyczne w ramach których młodzi widzowie będą nie tylko portretować rośliny, ale również je sadzić.
Cykl ,,Rodzina w kinie” prezentuje filmy dedykowane dzieciom, młodzieży i ich opiekunom. Można się na nich pośmiać, przeżyć niesamowite przygody i czasem rozczulić. Wszystko po to, by dzięki kinu poznawać świat! Przed każdym seansem w ramach cyklu w godz. 14.30 do 16 w „Galerii przed seansem” w kinie Kosmos organizowane są zabawy dla wszystkich młodych widzów przychodzących na seans.
 
Nie inaczej będzie w najbliższy poniedziałek - od 14.30 na najmłodszych czekać będą warsztaty inspirowane roślinami i budzącą się do życia przyrodą. Dzieciaki stworzą prace plastyczne portretując rośliny z pogranicza rzeczywistości i wyobraźni oraz będą rośliny sadzić. A o godz. 16 na młodych widzów czekać będzie pokaz filmu Zając Max ratuje Wielkanoc - to przesympatyczna historia niezwykłego zająca, który wplątał się w wyjątkową przygodę. W bajce pełno dobrego humoru, pięknych animacji, ale nie braknie też mądrego przesłania. Dodatkową gratką jest dubbing bajki - głosu tytułowej postaci użyczył Piotr Adamczyk, znany polskiej publiczności z uwielbianych ról: Zygzaka McQueena („Auta”) czy żyrafy Melmana („Madagaskar”). 
 
Szczegóły wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej kina, a seans odbędzie się 2 kwietnia w Kinie Kosmos w Katowicach, przy ul. Sokolskiej 66.
 
 
Kategoria: Wydarzenia