Basia na wielkim ekranie

piątek 18 października 2019
  • Przygody Basi oglądane na dużym ekranie to świetna rozrywka dla małych i dużych (fot. mat. organizatora)
    Przygody Basi oglądane na dużym ekranie to świetna rozrywka dla małych i dużych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 10 listopada 2019
Gdzie: Gliwice
Znacie Basię? Jeśli tak, nasza zapowiedź Was ucieszy. Już niebawem będzie można obejrzeć jej przygody na dużym ekranie. Będzie też fotobudka i spotanie z twórcami filmu "Basia".
Basia to wyjątkowo rezolutna 5-latka, dobrze znana wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Każdy odcinek uczy dzieci czegoś o dorosłych, ale i dorosłych czegoś o dzieciach. Serial zabiera nas do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego.Twórcy zachowali styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi.
 
Spotkanie z twórcami
 
W gliwickim kinie AMOK, w ramach Dziecięcego Saloniku Filmowego, odbędzie się pokaz filmu, a konkretnie czterech odcinków: „Basia i bałagan”, „Basia i Mama w pracy", „Basia i Titi”, „Basia i Boże Narodzenie". Pokaz to jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowano, odbędzie się też spotkanie z twórcami filmu "Basia": Marcinem Wasilewskim - reżyserem oraz Robertem Jaszczurowskim - reżyserem i producentem filmu. Przed i po seansie będzie można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.
 
Seans odbędzie się 10 listopada o godz. 11 w kinie Amok (ul. Dolnych Wałów 3) w Gliwicach. Bilety wstępu w cenie 10 zł są do nabycia w kasie kina.

 

Kategoria: Wydarzenia