Atomówki na Trzech Stawach

piątek 20 kwietnia 2018
  • Bajka, Bójka i Brawurka zaprezentują swoje umiejętności w katowickim centrum handlowym (fot. mat. organizatora)
    Bajka, Bójka i Brawurka zaprezentują swoje umiejętności w katowickim centrum handlowym (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 20 kwietnia 2018 - sobota 21 kwietnia 2018
Gdzie: Katowice
Trzy najbardziej wybuchowe dziewczynki w historii staną razem na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości w Centrum Handlowym 3 Stawy. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, w tym tor Townsville, fabryka koszulek, kącik plastyczny, gry multimedialne, minikino, ale przede wszystkim spotkanie z Atomówkami!
Atomówki to jedne z najpopularniejszych animowanych bohaterek uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Trzy dziewczynki obdarzone supermocą walczą z przestępczością i ratują ludzi przed katastrofami i kataklizmami w fikcyjnym mieście Townsville w USA. Kreskówka, która wróciła na antenę telewizji w 2016 roku, cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i pamiętających jej wcześniejszą wersję dorosłych. 
W CH 3 Stawy na fanów wyjątkowych dziewczynek czekać będą między innymi:

- fabryka koszulek, które z pewnością zachwycą każdego młodego fana Atomówek,

- minikino – na dużym ekranie najmłodsi zobaczą, jak odważne Atomówki rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville oraz bronią miasto przed atakami potworów i kosmitów,

- kącik plastyczny z kolorowankami XXL,

- studio tatuażu i malowanie buziek prowadzone pod okiem animatorów,

- tor wyścigowy Townsville, który będzie można pokonać zdalnie sterowanymi samochodami,

- ścianka foto wraz z maskotkami: Bajki, Bójki i Brawurki, na której każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoimi ulubionymi postaciami z serialu,

- gry multimedialne i 3D mania dla najmłodszych lubiących kreatywne i rozwijające zajęcia. Za pomocą długopisów 3D każdy będzie mógł stworzyć własną figurkę w kształcie Atomówek.

Atomówki możecie spotkać w CH 3 Stawy przy ul Pułaskiego 60, w weekend 20 i 21 kwietnia w godzinach pracy centrum handlowego.

Kategoria: Wydarzenia