Złota Rybka w Teatrze Żelaznym

czwartek 3 sierpnia 2023
  • Teatr Żelazny prezentuje dobrze znaną historię w zupełnie innej odsłonie (fot. Teatr Żelazny)
    Teatr Żelazny prezentuje dobrze znaną historię w zupełnie innej odsłonie (fot. Teatr Żelazny)
Kiedy: 
  • piątek 11 września 2020 - czwartek 14 września 2023
Gdzie: Katowice
„Złota Rybka" - jedna z najpopularniejszych baśni Braci Grimm, przedstawiona zostanie w zupełnie inny, zabawny sposób. Miejscem akcji będzie... smażalnia ryb, a bohaterowie - Rybak, Baba oraz Złota Rybka nie będą szczędzić zabawnych komentarzy.

Kochające się, niezamożne małżeństwo – Rybak i Baba, mieszkając w nadmorskiej miejscowości prowadzą niskiej klasy smażalnię ryb. Rybakowi niczego do szczęścia nie brak, jednak Baba nieustannie czuje finansowy niedosyt. Złowienie „charakternej” Złotej Rybki spełniającej życzenia tylko pozornie rozwiązuje problem. 

Barwna, bogata scenografia, żywiołowe piosenki, wartka akcja oraz fantastyczna gra aktorska, zapewni dzieciom dużo wrażeń wprowadzając w nadmorski świat w rytmie szant. Historia, którą zna cały świat uczy skromności, umiaru i cieszenia się z życia. Pokazuje, że czasem nie widzimy, że szczęście którego szukamy jest tuż obok.

Spektalk odbędzie się 11 września o godz. 10 oraz 12, 13 i 14 września o godz. 9 i 11  w Teatrze Żelaznym w Katowicach, przy ul. Armii Krajowej 40. Bilety w cenie 35 zł (dla dzieci i dorosłych) są do nabycia online.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku