Motoserce w Pszczynie

czwartek 26 kwietnia 2018
  • Cykliczne imprezy spod szyldu Motoserca to nie lada gratka dla wszystkich miłośników motocykli (fot. pixabay)
    Cykliczne imprezy spod szyldu Motoserca to nie lada gratka dla wszystkich miłośników motocykli (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 28 kwietnia 2018
Gdzie: Pszczyna
Parada motocykli, darmowe dmuchańce czy symulatory jazdy - to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez organizatorów pszczyńskiego Motoserca. To świetna okazja, by pooglądać niezwykłe, dwukołowe maszyny, a także dowiedzieć się więcej o udzielaniu pierwszej pomocy.

Organizatorzy Motoserca zapraszają do Pszczyny już po raz szósty. Przez cały dzień będzie można oddać krew, wziąć udział w zajęciach z bezpieczeńswtwa ruchu drogowego, a na koniec imprezy posłuchać zespołu Proletaryat. Na najmłdoszych czekać będą darmowe dmuchańce, a na nieco starszych konkursy z atrakcyjnymi angrodami - do wygrania m.in. motocykl, kursy prawa jazdy, wejścia na siłownię czy weekendowe wypady do hoteli. Jednym z barwniejszych elementów imprezy będzie wielka parada motocykowa, która przejedzie przez miasto i okoliczne miejscowości. 

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Przed nami naprawdę długi weekend majowy. Kilka dni będzie pogodnych, kilka mniej. W naszym artykule znajdziecie podpowiedzi, w jakie miejsca warto się wybrać z rodziną, kiedy świeci słońce, ale i gdy pogoda nie rozpieszcza. Do wszystkich biletowanych będziemy mieć dla Was darmowe wejściówki!

Majówka 2018 – jak ją spędzić, gdzie się wybrać?