Zatańcz z Dominikiem Rupińskim podczas Egurrola Challenge

poniedziałek 28 maja 2018
  • Warsztaty z Dominikiem Rupińskim to jedna z atrakcji, które czekać będą podczas Egurrola Challenge (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty z Dominikiem Rupińskim to jedna z atrakcji, które czekać będą podczas Egurrola Challenge (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 2 czerwca 2018
Gdzie: Katowice
Taneczne pokazy i warsztaty, spotkanie z gwiazdami i challenge z Dominikiem Rupińskim - to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez katowickie Egurrola Dance Studio.
Egurrola Challenge to turniej tańca dla dzieci i młodzieży, w którym króluje taniec, emocje i pozytywna energia. W pierwszy weekend czerwca na scenie zobaczymy młodych tancerzy Egurrola Dance Studio, którzy zawalczą o medale i nagrody. Wystąpią oni w pokazach solowych, duetach oraz formacjach i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru.
 
W ten wyjątkowo roztańczony dzień na widzów czeka także mnóstwo niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Egurrola Dance Studio. Wśród  nich znajdą się m.in. spotkanie z założyciem studia - Agustinem Egurrolą czy warsztaty z jednym z najpopularniejszych muserów - Dominikiem Rupiśkim, który nagra z uczestnikami wspólny challenge, a później opublikuje go
za pomocą aplikacji musical.ly! Na warsztaty można się zapisać klikając w link.
 
W planach są również otwarte konkursy dla publiczności, w których nie będzie przegranych – nagrodę otrzyma każdy, kto wykaże się odwagą i zdecyduje się na udział w zabawie. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w tańcu w czasie animacji prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.
 
Egurrola Challenge rozpocznie się 2 czerwca o godz. 11, na parterze Silesia City Center, przy ul. Chorzowskiej 111.
Kategoria: Wydarzenia