Cukiernia w Piaskownicy

środa 30 maja 2018
  • Dla niektórych uczestników udział w warsztatach będzie pierwszym samodzielnym działaniem w kuchni (fot. mat. organizatora)
    Dla niektórych uczestników udział w warsztatach będzie pierwszym samodzielnym działaniem w kuchni (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 2 czerwca 2018
Gdzie: Sosnowiec
Co może wyjść z połączenia mąki, cukru, jajek i innych składników w rękach dziecka? Czasem piękna katastrofa, a czasem wspaniałe wypieki. Tych drugich z pewnością nie zabraknie podczas warsztatów organizowanych w Piaskownicy Kulturalnej.
Cukiernia Malucha to cykl warsztatów kulinarnych nie tylko dla dzieci, które lubią pichcić w kuchni słodkości, ale również dla tych, którzy lubią je ozdabiać. W czasie warsztatów uczestnicy - pod okiem animatorów - przygotują dobrze znane smakołyki z dobrze znanych przepisów i ze sprawdzonych składników. Maluchy będą samodzielnie ubijać pianę, ucierać masło i wykonywać kolejne etapy pieczenia. Dla niektórych będzie to być może pierwsze spotkanie z własnoręcznie wykonanymi wypiekami, a dla wszystkich z pewnością będzie to okazja do dobrej zabawy i śmiechu. 
 
Warsztaty odbędą się 2 czerwca o godz. 10.30 w Piaskownicy Kulturalnej w Sosnowcu, przy ul. Dekerta 6. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy mailowe biuro@piaskownicakulturalna.pl lub telefoniczne 519153 291. Koszt udziału to 35 zł w przypadku jednego dziecka, w przypadku rodzeństwa - 48 zł.

 

Kategoria: Wydarzenia