Rodziny na rowery

środa 30 maja 2018
  • Łatwa trasa, pozytywna atmosfera i aktywny wypoczynek - mysłowicki Rajd Rowerowy to idealny pomysł na rodzinną niedzielę (fot. mat. organizatora)
    Łatwa trasa, pozytywna atmosfera i aktywny wypoczynek - mysłowicki Rajd Rowerowy to idealny pomysł na rodzinną niedzielę (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 3 czerwca 2018
Gdzie: Mysłowice
Cała rodzina na dwa kółka - 3 czerwca rusza Pierwszy Mysłowicki Rajd Rowerowy. Chętni do udziału znajdą się w pionierskiej grupie, która być może zapoczątkuje cykliczne wydarzenie łączącej małych i dużych miłośników rowerowych przejażdżek.

Mysłowicki Rajd Rowerowy to nie wyścig - jego celem jest zjednoczenie wszystkich osób pozytywnie zakręconych na punkcie dwóch kółek oraz spędzenie wolnego czasu w miłym towarzystwie. Organizatorzy -  MOSIR Mysłowice z inicjatywy Grupy Rowerowe Mysłowice - dołożą wszelich starań, by pierwsza tego typu impreza rowerowa w mieście stała się początkiem wyjątkowej, cyklicznej imprezy.

Początek Rajdu zaplanowany został w dzielnicy Słupna - rowerzyści wyruszą z okolic Centralnego Muzeum Pożarnictwa oraz Parku Słupna. Trasa Rajdu będzie liczyła około 16 km - będzie łatwa i przyjemna, tak aby w Rajdzie mogły wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli. Zakończenie rajdu również w dzielnicy Słupna.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, szczegóły wydarzenia można znaleźć tutaj.

Kategoria: Wydarzenia