Krasnoludki i Królewna Śnieżka w kopalni

czwartek 31 maja 2018
  • Dzień Dziecka w Sztolni to gwarancja niezapomnianych wrażeń (fot. mat. organizatora)
    Dzień Dziecka w Sztolni to gwarancja niezapomnianych wrażeń (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 1 czerwca 2018 - niedziela 3 czerwca 2018
Gdzie: Zabrze
Dzień Dziecka coraz bliżej. Na bajkowe przygody tego szczególnego dnia zaprasza Sztolnia Królowa Luiza. Podziemia kopalni zostaną odkryte z krasnoludkami i Królewną Śnieżką. Mali uczestnicy wezmą udział w poszukiwaniu złota i diamentów oraz licznych atrakcjach przygotowanych na powierzchni kopalni.

Od 1 do 3 czerwca przewodnicy Sztolni Królowej Luziy zamienią się w bajkowe postaci: Królewnę Śnieżkę i 7 krasnoludków. Dzieci poznają ciężką pracę krasnoludków, poszukają złota, diamentów, które zabiorą ze sobą. Spotkają również złą czarownicę.

Na powierzchni, w Parku 12C będą czekać liczne atrakcje utrzymane w tematyce bajki. Dzieciaki wezmą udział w „Akademii krasnoludków”, przygotują kartonowe skrzaty, czy też zaznajomią się z techniką pirografii. Nie zabraknie dmuchańców, malowania na folii, gier i zabaw sportowych.

W pobliskim Parku Techniki Wojskowej, przygotowano Militarny Dzień Dziecka. Tu aktywnie możemy spędzić razem czas na grach i zabawach w terenie, pokonując między innymi tor przeszkód. Miłośnicy militariów mogą liczyć na przejażdżkę czołgiem.

Wstęp: 20 zł (zwiedzanie podziemi), wejście na teren Parku 12C - 2 zł, wejście do Parku Techniki Wojskowej - 2 zł.

Kategoria: Wydarzenia