Śląski Air, Moto & Piro Show

środa 6 czerwca 2018
  • Impreza na lotnisku to gratka dla miłośników samolotów, aut i fajerwerków (fot. mat. organizatora)
    Impreza na lotnisku to gratka dla miłośników samolotów, aut i fajerwerków (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 16 czerwca 2018
Gdzie: Katowice
Wkrótce, na katowickim Muchowcu, odbędzie się show, które zainteresuje wszystkich miłośników motoryzacji, pirotechniki i lotnictwa. Będą pokazy i maszyny, których nie zobaczycie nigdzie indziej.

Widowiskowe podniebne akrobacje, zapierające dech pirotechniczne show, grupy rekonstrukcji historycznej oraz szybkie samochody – oto, co czekać będzie na wszystkich, którzy wezmą udział w pierwszym śląskim festiwalu lotnictwa, pirotechniki i motoryzacji – Śląski Air, Piro & Moto Show. Na płycie lotniska pojawią się samoloty i auta, a w powietrzu odbywać się będą niezwykłe pokazy - w planie wydarzenia jest między innymi przelot samolotu P-51 Mustang, pokaz balonów na ogrzane powietrze, pokaz grupy akrobacyjnej Firebirds czy inscenizacje walk powietrznych z okresu I i II wojny światowej wraz z naziemnymi ekspozycjami. Chętni będą mogli nie tylko zrobić sobie zdjęcie z wyjątkowymi maszynami, ale także odbyć lot balonem na uwięzi. 

Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca na terenie lotniska Katowice-Muchowiec, uświetniając obchody 90-lecia istnienia tego miejsca. Ceny biletów w przedsprzedaży: 29,99 / 39,99 zł (ulgowy/normalny), pakiety rodzinne 2+1 w przedsprzedaży: 99,99 zł (ulgowy/normalny), pakiety rodzinne 2+2 w przedsprzedaży: 129,99 zł. Dzieci do lat 6 wchodzą na teren imprezy bezpłatnie. Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia