Kato Bike Festival– święto fanów jednośladów

niedziela 29 lipca 2018
  • Kato Bike Festival to rodzinna impreza dla wielbicieli dwóch kółek (fot. mat. organizatora)
    Kato Bike Festival to rodzinna impreza dla wielbicieli dwóch kółek (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 10 czerwca 2018
  • niedziela 15 lipca 2018
  • niedziela 12 sierpnia 2018
  • niedziela 2 września 2018
Gdzie: Katowice
W niedzielę, 10 czerwca, w Katowicach rusza cykl rowerowych imprez dla dzieci i dorosłych Kato Bike Festiwal. W programie wiele atrakcji.
Kato Bike Festival to nie tylko zawody, ale przede wszystkim fantastyczna zabawa dla wszystkich chętnych dzieci i dorosłych. Cykl imprez rozpocznie się 10 czerwca o godz. 11 przy Stawie Barbara i Janina w Rybaczówce, przy ul. Pszczyńskiej 4 w Katowicach. Kolejne wyścigi odbędą się 15 lipca w Parku Kościuszki, 12 sierpnia na Dolinie Strzech Stawów i 2 września w Parku Zadole. Każdy zawodnik, który zajmie miejsce na podium otrzyma pamiątkowy medal. Finał imprezy i uroczyste wręczenie nagród zaplanowano na 15 września w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach, podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Na imprezie nie zabraknie dodatkowych atrakcji w miasteczku zawodów i strefie chillu. Organizator przygotował animacje dla dzieci i dorosłych oraz tory przeszkód.
 
Podczas zawodów w Dolinie Trzech Stawów można będzie również wyrobić kartę rowerową. Udział w zawodach jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy internetowe. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.
Kategoria: Wydarzenia