Żarciowozy w Tychach

niedziela 10 czerwca 2018
  • Przyjazd Żarciowozów to zawsze okazja do zasmakowania specjałów z wielu zakątków świata (fot. mat. organizatora)
    Przyjazd Żarciowozów to zawsze okazja do zasmakowania specjałów z wielu zakątków świata (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 15 czerwca 2018 - niedziela 17 czerwca 2018
Gdzie: Tychy
Choć po okolicznych miejscowościach krążą nie od dziś, w Tychach pojawią się po raz pierwszy - ponad 20 food trucków zaparkuje w mieście, by zapewnić jego mieszkańcom wyjątkowe doznania kulinarne i smakowe.

Food trucki pełne przysmaków zaparkują w piątek, 15 czerwca, na Placu Baczyńskiego w Tychach. Wśród restauracji na kółkach, które kusić będą swoimi potrawami, pojawi się coś odpowiedniego dla każdego podniebienia - będą klasyczne burgery i smażone na barbeque steki, będą rozpływające się w ustach słodycze, egzotyczne smaki, a także coś dla wegetarian. Organizatorzy zadbali o miłośników złotego trunku - w czasie imprezy będzie można zajrzeć do strefy piwa, a jeśli pogoda nie dopisze, schronienie znajdzie się w specjalnie przygotowanym namiocie. Najodważniejsi będą mogli wziąć udział w licznych konkursach, w których szybkość i pojemny żołądek zagwarantują zdobycie medali, dyplomów i nagród. 

Żarciowozy spotkać będzie można od piątku do niedzieli w godz.: piątek 15-22, sobota 12-22, niedziela 12-20. Szczegóły na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia