Piersi na Dniach Świerklańca

wtorek 12 czerwca 2018
  • Gwiazdą wieczoru na Dniach Gminy Świerklaniec będzie zespół Piersi (fot. archiwum zdjęć na Fb zespołu)
    Gwiazdą wieczoru na Dniach Gminy Świerklaniec będzie zespół Piersi (fot. archiwum zdjęć na Fb zespołu)
  • Zaplanowano również występ kabaretowy Aldony Jankowskiej, znanej z programu "Szymon Majewski Show" (fot. archiwum zdjęć na Fb Aldony Jankowskiej)
    Zaplanowano również występ kabaretowy Aldony Jankowskiej, znanej z programu "Szymon Majewski Show" (fot. archiwum zdjęć na Fb Aldony Jankowskiej)
Kiedy: 
  • sobota 16 czerwca 2018
Na tegorocznych Dniach Świerklańca zaplanowano wiele atrakcji dla rodziców i dzieci. W programie m.in.: pokazy szkółki jeździeckiej, taniec z ogniem, występ kabaretowy Aldony Jankowskiej znanej z programu „Szymon Majewski Show” i koncert zespołu Piersi.

Imprezę rozpocznie Ochotnicza Straż Pożarna,  która będzie obchodzić swój jubileusz 115-lecia, później uświetni ją muzyka i zabawa taneczna z zespołem Chrząszcze. W strefie dla dzieci nie zabraknie animacji i programów artystycznych. Dla chętnych osób - amatorski turniej koszykówki. Odbędzie się również pokaz szkółki jeździeckiej Stajni Ferdyn ze Świerklańca, a także występ uwielbianej przez publiczność Aldony Jankowskiej, która znakomicie wcielała się w rolę Hanny Gronkiewicz-Walz, Zyty Gilowskiej czy Danuty Hojarskiej w telewizyjnym programie „Szymon Majewski Show”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Piersi. Ależ "będzie, będzie zabawa, będzie się działo...".

Impreza odbędzie się 16 czerwca o godz. 16.30 na boisku sportowym, przy ul. Oświęcimskiej 17 w Świerklańcu. Wstęp wolny. Więcej przeczytacie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia