Festiwal turystyczny w Tychach

wtorek 26 czerwca 2018
  • Festiwal Turystyczny zainteresuje wszystkich miłośników dalszych i bliższych podróży (fot. mat. organizatora)
    Festiwal Turystyczny zainteresuje wszystkich miłośników dalszych i bliższych podróży (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 7 lipca 2018 - niedziela 8 lipca 2018
Gdzie: Tychy
Strefa ekstremalnych wrażeń, warsztaty survivalowe dla dzieci, spotkanie z himalaistą i zlot pojazdów zabytkowych - to tylko część z przygotowanych w weekend atrakcji.
Prezentacja wypraw w najdalsze zakątki świata, morskie opowieści i spotkanie autorskie z himalaistą, a także liczne warsztaty i zajęcia sportowe dla rodziców z dziećmi - to wydarzenie dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć emocjonujące historie podróżnicze i posmakować adrenaliny. Dla gości festiwalu przygotowano konsultacje z trenerem kolarstwa, trenerem mentalnym, konsultacje fizjoterapeutyczne i dietetyczne. Będzie można poznać podstawy kursu żeglarstwa, a warsztaty survivalowe dla dzieci poprowadzone przez TANDEMOWE TRIP LOVE będą czekać na chętnych w strefie ekstremalnej. Będzie można skorzystać z podstawowego przeglądu rowerów i poznać podstawy instruktażu wspinaczki dla dzieci i dorosłych. Odbędzie się prezentacja i przejazd zabytkowych pojazdów ulicami miasta oraz wybór najładniejszego auta zlotu.
 
Festiwal odbędzie się 7 i 8 lipca o godz. 14 w Browarze Obywatelskim w Tychach, przy ul. Browarowej 21. Wstęp wolny. Więcej informacji przeczytacie na stronie organizatora.
Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy