Letnia szkoła szermierki

środa 27 czerwca 2018
  • Zajęcia z szermierki scenicznej poprowadzi Rafal Domagała,  absolwent i wykładowca Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie (fot. mat. Teatru Miejskiego w Gliwicach)
    Zajęcia z szermierki scenicznej poprowadzi Rafal Domagała, absolwent i wykładowca Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie (fot. mat. Teatru Miejskiego w Gliwicach)
Kiedy: 
  • poniedziałek 2 lipca 2018 - piątek 6 lipca 2018
Gdzie: Gliwice
Podczas tygodniowego szkolenia dzieci nauczą się podstaw szermierki scenicznej. Zaprezentowane zostaną ćwiczenia aktorskie i szermiercze, techniki pracy na scenie oraz krótkie choreografie z wykorzystaniem różnego rodzaju rekwizytów.

Zajęcia poprowadzi Rafał Domagała, absolwent i wykładowca Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku oraz Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Szermierką teatralną zajmuje się jako nauczyciel i choreograf ze stopniem instruktora. Na scenie Teatru Miejskiego występuje w spektaklach: „Dzieci z Bullerbyn” i „Ach, jak cudowna jest Panama”.

Spotkania z grupą młodszą (10–13 lat) odbywać się będą w  godz. 10–11.30, z grupą starszą (14-16 lat) odbywać się będą w godz. 12-14. Koszt zajęć wynosi: 200 zł za 5 dni. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym: edukacja@teatr.gliwice.pl lub  tel. tel. 32 230 67 18 wew. 58

Teatr Miejski w Gliwicach mieści się przy ul. Nowy Świat 55-57.

Kategoria: Wydarzenia