Silesia Summer Park w Katowicach

piątek 29 czerwca 2018
  • W strefie aktywności Silesia Summer Park nauczymy się wspinaczki i skimboardingu (fot. mat. organizatora)
    W strefie aktywności Silesia Summer Park nauczymy się wspinaczki i skimboardingu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 30 czerwca 2018 - niedziela 2 września 2018
Gdzie: Katowice
Specjalnie zaaranżowana strefa rozrywki, a w niej mini golf, tor do skimboardu, ścianka wspinaczkowa, park linowy i inne atrakcje – to wszystko czeka na Was od 30 czerwca.

W sobotę 30 czerwca w Katowicach, przy ul. Chorzowskiej 107 (Plac Słoneczny przed Silesia City Center) rusza Silesia Summer Park. Na miejscu będzie można wypożyczyć sprzęt i wziąć udział w rozgrywkach. Zostanie przygotowana ścianka wspinaczkowa, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych gości. Dedykowany najmłodszym mini park linowy w formie małpiego gaju zostanie urozmaicony różnymi przeszkodami. Bezpieczną zabawę zagwarantuje profesjonalna obsługa. Od 7 lipca w każdą sobotę wakacji najmłodsi będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z mini golfa i skimboardu – sporcie wodnym polegającym na ślizgu na desce po płytkiej warstwie wody. Na warsztaty prowadzone przez profesjonalnych instruktorów będzie można zapisać się za pośrednictwem Facebooka Silesia City Center. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.

Strefa będzie czynna od 30 czerwca do 2 września od soboty do czwartku w godz. 10-21, w piątki 10-22 (z wyłączeniem niedziel objętych ustawą o ograniczeniu handlu).
Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Więcej przeczytacie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia