Ogród Śniadaniowy – dobre jedzenie, zabawa i porady

poniedziałek 2 lipca 2018
  • Do Ogrodu Śniadaniowego będzie można przyjść w każdą sobotę lipca (fot. mat. organizatora)
    Do Ogrodu Śniadaniowego będzie można przyjść w każdą sobotę lipca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 7 lipca 2018
  • sobota 14 lipca 2018
  • sobota 21 lipca 2018
  • sobota 28 lipca 2018
Kolejna edycja „Ogrodów Śniadaniowych” to atrakcje dla całej rodziny. Animacje, gry i zabawy z językiem angielskim, spotkania ze specjalistami i smaczne menu śniadaniowe.

Od 7 do 28 lipca w Rudzie Śląskiej w każdą sobotę odbywać się będą zajęcia i zabawy pod chmurką oraz spotkania ze specjalistami. Pod opieką animatorów będzie można wziąć udział w zajęciach plastycznych, ruchowych i folklorystycznych, posłuchać bajek, przetestować alkogogle i sprawdzić, jak bardzo pod wpływem alkoholu zmienia się percepcja człowieka. Nie zabraknie porad kosmetycznych, pielęgnacyjnych oraz dietetycznych.  Wielką atrakcją będą zajęcia Extreme Fitness dla całej rodziny oraz stoiska z rękodziełem. Wraz z English Best dzieci podszlifują swój angielski podczas zabaw w tym języku, a od policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej dowiedzą się, jak być bezpiecznym latem. W Ogrodzie Śniadaniowym nie mogło zabraknąć pysznych śniadań – o ten aspekt imprezy zadba pub Druid z Rudy Śląskiej.

Spotkania odbywać się będą w każdą sobotę lipca w godz. 11-13 w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej przy ul. Niedurnego 69. Wstęp wolny.

Więcej informacji przeczytacie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia