Aktywna plaża w Będzinie

poniedziałek 9 lipca 2018
  • W poszczególne dni na plaży miejskiej w Będzienie odbywać się będą liczne atrakcje dla całych rodzin (fot. mat. organizatora)
    W poszczególne dni na plaży miejskiej w Będzienie odbywać się będą liczne atrakcje dla całych rodzin (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 9 lipca 2018 - piątek 31 sierpnia 2018
Gdzie: Będzin
Plaża miejska to nowa, ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna w Będzinie. Każdy może tu wypocząć w upalne dni, pograć w plażową siatkówkę, porzucać frisbee czy poopalać się, korzystając z dostępnych leżaków.

Oprócz typowego „plażowania", które można realizować przez całe wakacje, od 7 lipca działa tu także projekt „Aktywna plaża” - w poszczególne dni można brać udział w różnego typu aktywnościach: zajęciach cross, zumby, mash it up fitnessu, tabaty, hip-hopu, kettlebella, lockingu, bachmaty, salsy, jogi czy judo. Na najmłodszych czekają dmuchańce, gry i zabawy, wata cukrowa i malowanie twarzy oraz liczne konkursy z nagrodami. Można też schłodzić się przy zraszaczach wodnych.

Najbliższe aktywne dni na plaży to 21-22 lipca, 4-5 sierpnia i 18-19 sierpnia. Plaża mieści się nad rzeką Czarną Przemszą w rejonie Brzozowicy w Będzinie. Wstęp wolny.

Więcej informacji przeczytacie na stronie organizatora.

 

Kategoria: Wydarzenia