Kolej na muzea

poniedziałek 16 lipca 2018
  • Tańsze lub darmowe bilety do muzeów, dzięki akcji Kolei Śląskich, to okazja, by pokazać dziecku ciekawe wystawy (fot. pixabay)
    Tańsze lub darmowe bilety do muzeów, dzięki akcji Kolei Śląskich, to okazja, by pokazać dziecku ciekawe wystawy (fot. pixabay)
  • Mapa placówek, w których obowiązuje promocja (fot. mat. organizatora)
    Mapa placówek, w których obowiązuje promocja (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 1 lipca 2018 - niedziela 30 września 2018
Gdzie: Śląsk
Dla wielu dzieci jazda pociągiem to ogromna frajda. Teraz możemy połączyć tę atrakcję z dodatkowym bonusem: z biletem Kolei Śląskich zwiedzimy muzea i galerie w niższej cenie lub całkowicie za darmo.

Tańsze wejściówki oferuje 28 obiektów. Zniżkę otrzymamy po okazaniu ważnego biletu Kolei Śląskich, obejmującego miejscowość, w której znajduje się placówka.

50 proc. zniżki otrzymamy m.in. w Zamku Cieszyn, Muzeum Miejskim „Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej oraz Galerii Bielskiej BWA. Darmowe wejściówki obejmują Galerie Sztuki Współczesnej ESTA w Gliwicach, Muzeum Miejskie w Tychach i Muzeum Protestantyzmu w Cieszynie. Pozostałe obiekty umożliwiają zwiedzanie o 20 proc. taniej.

Akcja trwa do końca września. Lista galerii i muzeów objętych promocją znajduje się na załączonym plakacie, a także na stronie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato kojarzy się przede wszystkim z błogim lenistwem i odpoczynkiem od zmagań szkolnych. Jednak o kondycję naszego mózgu powinniśmy dbać nieustannie – nie potrzebujemy do tego książek i zeszytów. W wakacje treningi pamięci i koncentracji mogą stać się zabawą dla całej rodziny. Poznajcie te zabawy.

Wakacje - czas na letni trening mózgu Twojego dziecka!