Pippi – indywidualistka i akrobatka

środa 18 lipca 2018
  •  „Lato w Teatrze” przypomni na nowo postać zwariowanej Pipi (fot. mat. organizatora)
    „Lato w Teatrze” przypomni na nowo postać zwariowanej Pipi (fot. mat. organizatora)
  • Pipi Pończoszanka wraz ze swoim namiotem cyrkowym w sierpniu zawita na Śląsk (fot. mat. organizatora)
    Pipi Pończoszanka wraz ze swoim namiotem cyrkowym w sierpniu zawita na Śląsk (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 1 sierpnia 2018 - niedziela 12 sierpnia 2018
Pippi Pończoszanka w gronie piratów-akrobatów przemierza Polskę. W sierpniu jej cyrkowy namiot zawita na Śląsk. Bezpłatne warsztaty oraz spektakle poruszą temat miejsca dziecka w społeczeństwie i przypomną o tym, że ma ono prawo do indywidualności.

Kto z nas nie zna rudej, piegowatej dziewczynki. „Lato w Teatrze” przypomni na nowo postać zwariowanej Pippi. W każdej miejscowości zostanie rozbity namiot cyrkowy, w którym dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach lub obejrzeć cyrkowo-muzyczne przedstawienie.

Warsztaty odbywać się będą każdego pierwszego dnia o godz. 15. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Finałem zajęć będzie parada ulicami miast o godz. 17. Spektakl „Pipi Pończoszanka” w reż. Konrada Dworakowskiego odbędzie się drugiego dnia o godz.18.

Śląska trasa przebiega przez miejscowości: 1-2 sierpnia Kuźnia Raciborska, 3-4 sierpnia Nędza, 5-6 sierpnia Krzanowice, 7-8 sierpnia Rybnik – Boguszowice, 9-10 sierpnia Suszec, 11-12 sierpnia Strumień.

Zapisy na warsztaty i dystrybucję bezpłatnych wejściówek prowadzą lokalne ośrodki kultury. Szczegóły na stronie.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato kojarzy się przede wszystkim z błogim lenistwem i odpoczynkiem od zmagań szkolnych. Jednak o kondycję naszego mózgu powinniśmy dbać nieustannie – nie potrzebujemy do tego książek i zeszytów. W wakacje treningi pamięci i koncentracji mogą stać się zabawą dla całej rodziny. Poznajcie te zabawy.

Wakacje - czas na letni trening mózgu Twojego dziecka!