Weekend światła w Jaworznie

poniedziałek 30 lipca 2018
  • Spektakl kolorów, instalacje świetlne oraz muzyka na żywo - na to mogą liczyć uczestnicy imprezy (fot. mat. organizatora)
    Spektakl kolorów, instalacje świetlne oraz muzyka na żywo - na to mogą liczyć uczestnicy imprezy (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 31 sierpnia 2018 - sobota 1 września 2018
Gdzie: Jaworzno
Warsztaty i zabawy dla dzieci, instalacje świetlne 3D, konkursy z nagrodami, rodzinna gra miejska, zwiedzanie elektrowni, to tylko niektóre z atrakcji, jakie zaplanowano z okazji 120-lecia energetyki w Jaworznie.

Jubileusz 120-lecia energetyki w Jaworznie zapowiada się energetycznie i spektakularnie. Impreza rodzinna, podczas której odbędzie się spektakl kolorów, instalacji świetlnych w towarzystwie dźwięków muzyki na żywo w wykonaniu lokalnych artystów. Park Zielony po zmroku zostanie podświetlony kolorami i intrygującymi instalacjami świetlnymi, pojawią się surrealistyczne świetlne rzeźby niczym z bajki. Rynek w Jaworznie w ciągu dnia stanie się centrum familijnych wydarzeń. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, warsztatów i zabaw dla najmłodszych.

Weekend światła rozpocznie się 31 sierpnia o godz. 18 w Jaworznie na Rynku i potrwa do godz. 1 w nocy 1 września. Wstęp wolny. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia