O rety, Tour de Pologne w Mikołowie!

wtorek 31 lipca 2018
  • Grupa rowerowa O'Rety Team zapewi atrakcje dla najmłodszych - konkursy, gry i zabawy (fot. mat. organizatora)
    Grupa rowerowa O'Rety Team zapewi atrakcje dla najmłodszych - konkursy, gry i zabawy (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 6 sierpnia 2018
Gdzie: Mikołów
Letni ogródek, w którym będzie można spędzić przyjemnie czas w strefie relaksu i fitness, a dla najmłodszych uczestników imprezy liczne konkursy z nagrodami i mnóstwo atrakcji-niespodzianek. Tak zapowiada się największe rowerowe święto w Mikołowie.

Mieszkańcy Mikołowa będą przy trasie dopingować zawodników 75. Tour de Pologne, a możliwość udziału w dodatkowych aktywnościach, jakie przygotowano w Rowerowym Ogrodzie Życia (na przystanku Wygoda Skrzyżowanie w Borowej Wsi) sprawi, że to będzie prawdziwy rowerowy zawrót głowy. Na najmłodszych śmiałków czekać będą gry i zabawy z nagrodami zorganizowane przez grupę rowerową O'Rety Team. Dodatkowe atrakcje w strefie relaksu zapewni klub Fraktal, zaś instruktorzy siłowni Stary Młyn Fitness & Gym zorganizują zajęcia w strefie fitness.

Wydarzenie odbędzie się 6 sierpnia o godz. 14 na skrzyżowaniu ulic Przelotowej i Gliwickiej. Udział w nim jest bezpłatny. Więcej informacji przeczytacie na stronie wydarzenia

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu