Wakacyjne atrakcje w Bytomiu

środa 1 sierpnia 2018
  • Przejażdżka kolejką to nie lada gratka dla maluchów (fot. mat. organizatora)
    Przejażdżka kolejką to nie lada gratka dla maluchów (fot. mat. organizatora)
  • Opaski "niezgubki" można odebrać na parterze galerii (fot. mat. organizatora)
    Opaski "niezgubki" można odebrać na parterze galerii (fot. mat. organizatora)
  • W Galerii na Poziomie można obejrzeć wystawę prac laureata Grand Press Photo i Śląskiej Fotografii Prasowej (fot. mat. organizatora)
    W Galerii na Poziomie można obejrzeć wystawę prac laureata Grand Press Photo i Śląskiej Fotografii Prasowej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 1 sierpnia 2018 - piątek 31 sierpnia 2018
Gdzie: Bytom
Darmowa kolejka, Bajtel Plac, bezpłatne kursy językowe oraz wystawa fotografii laureata Grand Press Photo. Aby skorzystać z takich atrakcji, nie trzeba wyjeżdżać daleko. To wszystko czeka na was w Bytomiu.

Przez cale wakacje dzieci mogą wybrać się na bezpłatną przejażdżkę kolejką w galerii handlowej Agora Bytom (poziom 1). Najmłodsi poszaleją również na Bajtel Placu. To inspirowana śląskim podwórkiem strefa zabaw (poziom 2) ze ślizgawkami, drabinkami i bujakami.

Miłośnicy fotografii w Galerii na Poziomie mogą zobaczyć wystawę „W pracy” autorstwa Krzysztofa Gołucha – laureata Grand Press Photo i Śląskiej Fotografii Prasowej. Na zdjęciach zobaczymy osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunów. Wystawę można oglądać bezpłatnie do 3 września.

Dzieci w wakacje mogą również bezpłatnie skorzystać z zajęć języka angielskiego (Szkoła Profi-Lingua), a dorośli wziąć udział w darmowych konwersacjach.

Agora wychodzi również naprzeciw bezpiecznym zakupom z dzieckiem. Bezpłatne opaski „niezgubki” można odebrać na parterze, przy wejściu głównym.

To nie wszystkie atrakcje z jakich możemy skorzystać w galerii handlowej. Dzieci swoich sił mogą spróbować na ściance wspinaczkowej. Czas w rodzinnym gronie spędzimy grając w kręgle lub laserowy paintball, a zrelaksujemy się przy dobrym filmie lub bajce w kinie.

Galeria Handlowa Agora Bytom mieści się na placu Kościuszki w Bytomiu.

Kategoria: Wydarzenia