Miuosh, Chylińska i Kombi w Pszczynie

środa 1 sierpnia 2018
  • Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Agnieszka Chylińska (fot. archiwum zdjęć artystki na Fb)
    Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Agnieszka Chylińska (fot. archiwum zdjęć artystki na Fb)
  • W sobotę na pszyńskiej scenie zaprezentuje się też Miuosh (fot. archiwum zdjęć artysty na Fb)
    W sobotę na pszyńskiej scenie zaprezentuje się też Miuosh (fot. archiwum zdjęć artysty na Fb)
Kiedy: 
  • sobota 18 sierpnia 2018 - niedziela 19 sierpnia 2018
Gdzie: Pszczyna
Eksplozja kolorów, koncerty znanych gwiazd sceny muzycznej, pokaz sztucznych ogni i festiwal maszketów – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na całe rodziny w weekend 18-19 sierpnia.

Zapowiada się fantastyczna, dwudniowa impreza z okazji Dni Pszczyny. W sobotę, 18 sierpnia, wystąpią Miuosh (godz. 21) i Agnieszka Chylińska (22.45), koncerty Czerwonych Gitar i zespołu Kombii zaplanowano na godz. 19.40 i 20.20 dnia kolejnego (19 sierpnia). Na dużej scenie będą mieli okazję zaprezentować się też pszczyńscy artyści: InSect, Now, Koszau oraz Polska Grupa Rockowa. W program wpisany jest również Festiwal Pszczyńskich Maszketów - przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich zaprezentują po raz kolejny swoje umiejętności. W sobotę o godz. 16, 17 i 19 odbędzie się eksplozja kolorów, czyli wyrzut w powietrze kolorowych proszków, a w niedzielę na zakończenie święta miasta zaplanowany jest pokaz sztucznych ogni.

Dni Pszczyny 2018 odbędą się 18-19 sierpnia, o godz. 16. Scena główna znajdować się będzie w parku pszczyńskim, przy ul. Brama Wybrańców 1 , na rynku – mała scena. Wstęp wolny.

Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia