Piknik na zakończenie wakacji

czwartek 16 sierpnia 2018
  • Dobrym pomysłem na dobre zakończenie wakacji jest udział w pikniku w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie (fot. mat. organizatora)
    Dobrym pomysłem na dobre zakończenie wakacji jest udział w pikniku w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 31 sierpnia 2018
Gdzie: Radzionków
Na zakończenie wakacji warto podarować sobie i dzieciom chwilę beztroskiej zabawy. Błogie lenistwo na trawie z koszem piknikowym oraz warsztaty ogrodnicze, plastyczne i rzeźbiarskie, będą czekać na was w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie.

Ostatnie dni wakacji warto spędzić w plenerze. Pachnąca trawa, szum drzew, wygodny koc i małe co nieco to gwarancja na udany odpoczynek. Dla tych, którym nie wystarczy leżenie na kocu, czekać będą różne atrakcje – sportowe, przyrodnicze, artystyczne. Dzieci i dorośli wspólnymi siłami zasadzą cebulki szachownicy kostkowej. Podczas warsztatów będzie można stworzyć pachnące woreczki oraz drewniane rzeźby. Zuchy oraz harcerze zorganizują wioskę pełną gier i zabaw. Ci którzy nie zdążą przygotować swoich koszów piknikowych, na miejscu będą mogli zakupić zdrowe przekąski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w pikniku wystarczy zabrać ze sobą koc i ulubione smakołyki.

Piknik odbędzie się 31 sierpnia o godz.16, na dużej łące Śląskiego Ogrodu Botanicznego (wejście do Ogrodu od ul. Zejera) w Radzionkowie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia