Dobranocka w plenerze

poniedziałek 20 sierpnia 2018
  • Dobranocka w plenerze i jarmark staroci, to atrakcje, jakie zaplanował dla rodzin Zamek Tarnowice Stare (fot. mat. organizatora)
    Dobranocka w plenerze i jarmark staroci, to atrakcje, jakie zaplanował dla rodzin Zamek Tarnowice Stare (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 września 2018
Zamek Tarnowice Stare zaprasza dzieci na dobranockę w plenerze. Gry i zabawy, warsztaty oraz jarmark staroci - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na całe rodziny podczas pożegnania wakacji.

Każdy z nas wieczorową porą wyczekiwał ulubionej dobranocki. Stanowiły one miłe zakończenie dnia. Już 1 września w Kompleksie Zamkowym Tarnowice Stare dzieci będą mogły zakończyć wakacje dobranocką w plenerze. Zobaczą przedstawienie „Bałwanek o gorącym sercu”. Wśród dodatkowych atrakcji: animacje oraz warsztaty plastyczne i aktorskie. Imprezie towarzyszyć będzie jarmark staroci.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dobranockę będzie można zobaczyć 1 września w Kompleksie Zamkowym Tarnowice Stare w Tarnowskich Górach (ul. Pyskowicka 39). Impreza odbędzie się w godz. 17-20.

Informacje znajdziecie na stronie.

Kategoria: Wydarzenia