Rodzinny Piknik Sportowy

poniedziałek 20 sierpnia 2018
  • Udział w Rodzinnym Pikniku Sportowym to świetna okazja, by ciekawie i aktywnie spędzić czas z rodziną (fot. mat. organizatora)
    Udział w Rodzinnym Pikniku Sportowym to świetna okazja, by ciekawie i aktywnie spędzić czas z rodziną (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 września 2018
Gdzie: Chorzów
Rodzinny Piknik Sportowy to świetna okazja, by ciekawie i aktywnie spędzić swój wolny czas. Joga, biegi, pływanie „na wesoło”, tenis oraz taniec – każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto porady dietetyczne i badanie składu masy ciała.

Piknik to doskonała okazja do rozruszania się przed pierwszym szkolnym dzwonkiem. Aktywna strefa sportu będzie czynna w godz. 10-16.

Sport „na wesoło” i zdrowa dawka rywalizacji

Jak radzić sobie ze stresem dowiecie się na zajęciach z jogi dla całych rodzin (godz. 9). Podczas biegu rodzinnego zapewniona zostanie dawka zdrowej rywalizacji (godz. 11). Będziecie mogli nauczyć się również pływać „na wesoło”(godz. 13) oraz grać w tenisa (godz. 13.30). Impreza to również zajęcia taneczne (godz. 14) oraz sportowe (godz. 15). Całymi rodzinami będzie można pobawić się uczestnicząc w Parkowej Grze Terenowej (godz.13).

Zbadaj skład masy ciała i skomponuj zdrowy posiłek

W zdrowym stylu życia ważne są również posiłki. Podczas pikniku dowiecie się, jak przygotować zdrowe jedzenie do szkoły. Będzie można również bezpłatnie zbadać wzrok, skonsultować się z dietetykiem oraz zbadać skład masy ciała.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rodzinny Piknik Sportowy odbędzie się 1 września w godz. 9-16 w Parku Śląskim w Chorzowie (al. Różana). Zapisy na bieg oraz grę terenową będą możliwe od godz. 9 w Rosarium, w dniu pikniku. Ilość miejsc ograniczona.

Dokładny harmonogram imprezy znajdziecie na stronie.

Kategoria: Wydarzenia