Recepta na szczęście - patrz na rybki

wtorek 21 sierpnia 2018
  • Udowodniono naukowo, że obserwacja rybek akwariowych pozytywnie wpływa na samopoczucie (fot. pixabay)
    Udowodniono naukowo, że obserwacja rybek akwariowych pozytywnie wpływa na samopoczucie (fot. pixabay)
  • Weekend Akwarystyczny odbędzie się 15-16 września w Zabrzu (fot. archiwum zdjęć na Fb Górnośląskiego Stowarzyszenia Akwarystów)
    Weekend Akwarystyczny odbędzie się 15-16 września w Zabrzu (fot. archiwum zdjęć na Fb Górnośląskiego Stowarzyszenia Akwarystów)
Kiedy: 
  • sobota 15 września 2018 - niedziela 16 września 2018
Gdzie: Zabrze
Obserwacja ryb doskonale wpływa na samopoczucie i zdrowie, potwierdzają naukowcy. Już niedługo szykuje się okazja do relaksu z rybkami – 10. Śląski Weekend Akwarystyczny. Wśród atrakcji dla dzieci - warsztaty „Moje pierwsze akwarium”.

Weekend Akwarystyczny to również ciekawe wykłady o wyprawach do Peru, Japonii, Tanganiki. Podczas prelekcji będzie można dowiedzieć się, jak poprawnie urządzić akwarium biotopowe we własnym domu. Ponadto dla dzieci warsztaty z tworzenia własnych małych akwariów. Impreza to wystawa rybek, spotkania z hodowcami, prelekcje oraz konkursy z nagrodami. Miłośnicy tych stworzonek na pewno znajdą coś dla siebie.

Wydarzenie odbędzie się 15 (godz. 10-17) i 16 września (godz. 10-16.30) w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu (ul. 3 Maja). Wstęp wolny.

Szczegółowy plan wydarzenia znajdziecie na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia