Wielka bitwa taneczna dla całej rodziny!

wtorek 21 sierpnia 2018
  • Warsztaty taneczne oraz bitwę na taniec poprowadzą finaliści programu You Can Dance – Anna Tomczak i Sebastian Piotrowicz (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty taneczne oraz bitwę na taniec poprowadzą finaliści programu You Can Dance – Anna Tomczak i Sebastian Piotrowicz (fot. mat. organizatora)
  • Bitwa taneczna oraz piknik z atrakcjami odbędzie się 8 września w Rudzie Śląskiej (fot. mat. organizatora)
    Bitwa taneczna oraz piknik z atrakcjami odbędzie się 8 września w Rudzie Śląskiej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 8 września 2018
Warsztaty taneczne z finalistami programu You Can Dance, zakończone bitwą taneczną, to wyzwanie dla aktywnych rodzin. Jeśli do tego dodamy zajęcia relaksacyjne i wzmacniające, porady zdrowotne, animacje i konkursy dla najmłodszych oraz pyszne przekąski – zapowiada się świetny piknik rodzinny.

Chwilę po zakończeniu słonecznych wakacji i rozpoczęciu nowego roku szkolnego, firmy Elsat i Sileman wychodzą z kolejną inicjatywą aktywnego spędzenia czasu w gronie najbliższych.

Zdrowie i taniec

W sobotę 8 września o godz. 12 na targowisku w Rudzie Śląskiej-Wirek odbędzie się piknik poświęcony tematyce tanecznej i prozdrowotnej. O godz. 11.30 rozpocznie się rejestracja chętnych uczestników (zarówno dorosłych jak i dzieci), którzy wezmą udział w warsztatach tanecznych z finalistami programu You Can Dance – Anną Tomczak i Sebastianem Piotrowiczem (w godz. 12.30- 14.30). Warsztaty zostaną zakończone wielką bitwą taneczną! Podczas pikniku odbędą się też zajęcia wzmacniające i relaksacyjne – ABC zdrowia, zajęcia na zdrowy kręgosłup, a także liczne animacje dla dzieci – gry, zabawy, konkursy czy malowanie buziek. Na najmłodszych będzie czekał także wielki dmuchany zamek. Wszyscy uczestnicy imprezy mogą liczyć na darmowy poczęstunek.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Partnerem głównym wydarzenia jest: National Geographic HD, a partnerami pozostałymi są: BBC Earth HD, BBC Brit HD oraz Sci Fi HD, Aquadrom.

Kategoria: Wydarzenia