Filmowy poranek z „Tomkiem i Przyjaciółmi”

środa 22 sierpnia 2018
  • Podczas najbliższego Poranka Filmowego w kinie Helios dzieci obejrzą bajkę „Tomek i przyjaciele cz. 3" (fot. mat. prasowe)
    Podczas najbliższego Poranka Filmowego w kinie Helios dzieci obejrzą bajkę „Tomek i przyjaciele cz. 3" (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • niedziela 2 września 2018
Wielbiciele bajki „Tomek i Przyjaciele” będą mogli zobaczyć swojego ulubionego bohatera na dużym ekranie. Seans poprzedzi zabawa i konkursy. A wszystko to w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios.

W niedzielę 2 września najmłodsi kinomaniacy zobaczą „Tomka i Przyjaciół cz.3”. To animowany serial o przygodach małej, niebieskiej lokomotywy. Pracowita ciuchcia, jest zawsze uśmiechnięta i chętnie pomaga innym. Każdego dnia Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód.

Konkursy i zabawy

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Na zwycięzców czekają nagrody. Dzieci mogą również wziąć udział w zabawie: Łamigłówki HelioSówki. Każdy młody uczestnik otrzymuje specjalną kartę, gdzie zdobywa pieczątki za rozwiązane zagadki i konkursy. Nagroda to złota, srebrna lub brązowa odznaka.

Udogodnienia dla najmłodszych

Filmowe Poranki odbywają się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach sieci Helios, zawsze o godz. 10.30. Seanse przeznaczone są dla dzieci od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Kino wychodzi naprzeciw najmłodszym gościom. Dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności. Na sali przez cały seans pozostawione jest przyciemnione światło.

2 września na Filmowy Poranek zaprasza kino Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana Ⅲ Sobieskiego). Szczegóły znajdziecie na stronie.

 

Kategoria: Wydarzenia