Rowerowe Murcki - bezpiecznie i zdrowo

niedziela 26 sierpnia 2018
  • Impreza „Na kole - bezpiecznie i zdrowo" ma na celu zachęcić dzieci i młodzież, by dojeżdżały do szkoły rowerami (fot. pixabay)
    Impreza „Na kole - bezpiecznie i zdrowo" ma na celu zachęcić dzieci i młodzież, by dojeżdżały do szkoły rowerami (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 1 września 2018
Gdzie: Katowice
Miasteczko rowerowe, szkolenie z zasad bezpieczeństwa jazdy na rowerze, warsztat rowerowy z prostymi naprawami rowerów - smarowanie kiety, regulacja hamulców, zmienianie dętki – 1 września rusza wydarzenie „Na kole - bezpiecznie i zdrowo".

Powoli kończy się wakacyjne lenistwo, czas pomyśleć o szkole, zajęciach dodatkowych, rozwoju hobby, talentów. Coraz częściej uczniowie dojeżdżają do szkoły rowerami. Podczas tego wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznego poruszania się po ścieżkach rowerowych i uliczkach. Impreza promująca jazdę na rowerze wśród uczniów z udziałem policji, to coś dla każdego młodego miłośnika jednośladów.

Impreza „Na kole - bezpiecznie i zdrowo" odbędzie się 1 września od godz. 10  w Katowicach-Murckach (Plac Kasprowicza 40). Wstęp wolny. Więcej znajduje się na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu